Dla przedszkoli

W razie pytań napisz do nas

wycieczki.ogrod@uw.edu.pl

Nasze zajęcia prowadzone są przez przeszkolonych edukatorów, ale przede wszystkim ludzi z przyrodniczą pasją i wiedzą oraz umiejętnościami edukacyjnymi. Wszystkie scenariusze zajęć dopasowane są do podstawy programowej zgodnej z wiekiem uczestników.

Zapisy na zajęcia odbywają się poprzez formularz zgłoszeniowy. W zgłoszeniu należy podać wiek grupy, liczbę dzieci, nazwę zajęć, preferowany termin, informacje niezbędne do wystawienia faktury* oraz nr telefonu zamawiającego. Skontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie.

Zajęcia należy zarezerwować najpóźniej z tygodniowym wyprzedzeniem. Koszt zajęć dla grup przedszkolnych liczących do 15 osób wynosi 200 brutto. Koszt zajęć dla grupy w języku angielskim wynosi 400 zł brutto.

Przy większej liczbie uczestników grupa zostanie podzielona na podgrupy liczące do 15 osób, a koszt zajęć pomnożony przez liczbę podgrup. W cenę zajęć wliczony jest koszt udziału 2 opiekunów.

Płatności za zajęcia należy dokonać przelewem na konto Ogrodu Botanicznego Uniwersytetu Warszawskiego nr 73 1160 2202 0000 0000 6084 9724 najpóźniej 7 dni przed planowanymi zajęciami. Przy zgłoszeniu należy przekazać wyraźną deklarację, czy potrzebują Państwo faktury VAT oraz podać niezbędne dane do jej wystawienia.

Wskazówki dojazdu

Ogród Botaniczny
Uniwersytetu Warszawskiego

Aleje Ujazdowskie 4,
00-478 Warszawa

Ogród
Oaza przyrody w wielkim mieście

Dostępny
codziennie i dni świąteczne: 10:00 - 20:00
KASY czynne do godziny: 19:00

Szklarnie
Tropikalny las w centrum Warszawy

Dostępne
wtorek-niedziela, dni świąteczne: 10:00 - 20:00
KASY czynne do godz: 19:00 (ostatnie wejście: 19:20)

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny. Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie.